Technologia

Plan treningowy we wsparciu technologii sztucznej inteligencji AI

Autor Krystyna Pawłowska
Krystyna Pawłowska25.04.20243 min.
Plan treningowy we wsparciu technologii sztucznej inteligencji AI

AI w sporcie: pomoże Ci stworzyć dobry plan treningowy

Współczesna technologia nie zna ograniczeń. Mając do dyspozycji narzędzia AI, każda osoba jest w stanie ułatwiać sobie życie poprzez stosowanie różnego rodzaju usprawnień w swojej codzienności.


Jednym ciekawszych pomysłów dla sportowców jest stworzenie własnego asystenta z użyciem darmowego narzędzia Chat GPT. Jeśli zrobisz to odpowiednio dobrze, to będziesz mógł nadzorować swoje efekty w towarzystwie swojego własnego wirtualnego trenera, który podpowie Ci, co robisz źle oraz czy Twoje efekty przychodzą w odpowiednim tempie.

Dowiedz się więcej, jak stworzyć swój plan treningowy dzięki Chat GPT i zobacz, jak łatwo znaleźć własnego asystenta do codziennego treningu całkowicie za darmo!

Darmowy Chat GPT

Do dyspozycji masz darmową wersję programu lub bardziej rozbudowaną wersję 4.0 z opcją rozmowy z asystentem, na przykład z poziomu telefonu i aplikacji. W obu przypadkach będziesz musiał przygotować asystenta w odpowiedni sposób i na początek dać mu kilka istotnych informacji o sobie. To niezbędne, by mógł wykorzystać nabytą wiedzę do stworzenia najbardziej optymalnego treningu specjalnie dla Ciebie.

Wejdź na Chat i poinformuj robota, że chcesz, by stał się Twoim indywidualnym asystentem treningowym. Napisz do niego, jakie cele chcesz osiągnąć, ile razy w tygodniu chcesz ćwiczyć, jakie masz dotychczasowe doświadczenie i jaki typ treningu najbardziej Cię interesuje. Im więcej ważnych danych podasz, tym odpowiedź będzie bardziej precyzyjna. Oczekuj na odpowiedź i proś asystenta o szczegóły, jeśli jego odpowiedź nie spełnia Twoich oczekiwań.

Jak rozmawiać z Czatem GPT o treningu i ćwiczeniach?

Jeśli chcesz skorzystać z wiedzy asystenta, musisz zadawać mu konkretne pytania i zlecać zadania. W polu tekstowym wpisz szczegółowe pytanie, na które chcesz otrzymać odpowiedź. Chat GPT jest wyszkolony w taki sposób, by doradzić Ci na każdy temat. Może stworzyć dla Ciebie dietę i obliczyć makroskładniki zgodnie z podaną przez Ciebie masą ciała i wzrostem. Może też przygotować dla Ciebie dokładny jadłospis.

Asystent GPT jest w stanie podać Ci konkretne linki, byś mógł kupić suplementy i stymulatory. Po prostu w odpowiedzi ujrzysz harmonogram, tabelę lub przykładowy link https://biaxol.com/pl/product/testolone-rad140/. Najbardziej zaskakujące jest jednak to, że to wciąż darmowe narzędzie, które możesz wykorzystywać w dowolnych sytuacjach życia codziennego bez żadnych ograniczeń.

Wracaj z wynikami i efektami

Posiadając konto w apce Chata GPT, możesz szybko wrócić do archiwalnej konwersacji z asystentem, by poinformować go o swoich efektach. Na podstawie dostarczonych danych o ilości powtórzeń dla poszczególnych ćwiczeń, asystent będzie w stanie podsumować Twoje postępy i efekty. Może doradzić Ci, co zrobić lepiej lub jak nie popełniać błędów.

O co mogę poprosić asystenta i trenera personalnego AI

Możesz wejść na czat i poprosić go, by był twoim wirtualnym trenerem personalnym. Tuż po chwili jesteś w stanie prosić go o wykonanie następujących zadań:

  • stworzenie szczegółowego planu treningowego na cały tydzień z rozpiską konkretnych świadczeń serii i instrukcją, jak poprawnie je wykonywać,
  • stworzenie rozpiski diety i zapotrzebowania makroskładników pod masę lub redukcję,
  • analizę własnej formy ze wskazaniem osiąganych wyników.

To zaledwie ułamek możliwości asystenta, którego stworzysz absolutnie za darmo. Sprawdź i oceń sam, czy tego typu funkcjonalność Chata GPT będzie dla ciebie przydatna!

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Pełne Szkolenia Life Coachingu z Hipnozą bez Transu - Prowadzenie Coachingu Life
  2. Biała lista VAT - jak zweryfikować kontrahenta online?
  3. Wyliczanie wynagrodzenia - krok po kroku
  4. Podatek dochodowy - Jak obliczyć należną kwotę?
  5. Tygodniowy odpoczynek kierowcy - Skrócony wzór i porady
Autor Krystyna Pawłowska
Krystyna Pawłowska

Jestem dietetyczką i trenerką personalną z 10-letnim doświadczeniem. Specjalizuję się w doborze suplementów w zależności od celu treningowego i trybu życia. Moim celem jest edukacja w zakresie zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej, aby każdy mógł cieszyć się zdrowiem i dobrą kondycją.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły